AutoCAD mühendisler için en iyisi midir?

AutoCAD , Mühendisler için en iyilerinden biridir. Mühendislik, Planlama, Tasarım, Yürütme, Yönetim ve Bakımı içerir. AutoCAD, hayatınızı her aşamada rahatlatır (yani mühendislik hayatı).

Ancak AutoCAD, yalnızca nasıl kullanılacağını bilirseniz en iyi hale gelir. AutoCAD’de 3B modelleme kavramını elde edebiliyorsanız, mühendisler için yeni bir bölge olan 3B Baskı’yı düşünebilirsiniz. Excel’in küçük bir bilgisi ile, AutoCAD‘de çok kolay bir şekilde Bill’i de yapabilirsiniz.

İnşaat yönetimi çizelgeleri, gerçek zamanlı analiz metodu biliyorsanız, AutoCAD’de her şey mümkündür. Diğer yazılımlar gibi Kağıt alanı üzerinde çalışmaz, bu yüzden bence nihai bir CAD yazılımı.

Ancak Mühendislik, sadece Çizim ve tasarımdan daha fazlasıdır. Özellikle Yürütme. Müşteri koordinasyonu. Envanter, Materyal çıkartma ve işçiliği yönetme de bir Mühendis işidir. Özellikle bölgeyi ve işçileri yönetmek Hindistan’da çok zor bir iştir.

AutoCAD mühendisler için en iyisi midir
AutoCAD mühendisler için en iyisi midir

Teknik işler için yetenekli insanlar var ve bir Mühendis Yetenekli kişileri ekibinde yalnız tutmalı. Aksi halde hayat kabus olur.

Bir tarafta bir Mühendis profesyonel olan Mimar ile etkileşime girmelidir. Öte yandan, karşılaştığı insanların çoğu profesyonel bir şekilde işlemiyor. Başka bir iş seçerseniz, çoğunuz Broker ve Tedarikçiler gibi profesyonel olmayan insanlarla karşılaşmalısınız.

Ancak AutoCAD’i seçerseniz, yalnızca Mimarlar ve Tasarım Ekibi ile etkileşime girmeniz gerekir ve yaşam daha şık olacaktır ve iletişim ve öğrenme gibi diğer alanlarda geliştirme şansı daha fazla olacaktır. Yumuşak eşyalar ve Beceriler mümkündür. Bir sonraki adımda olduğu gibi 3D Studio Max‘ı çalışacaksınız ve daha sonra profesyonel bir Tasarımcı olmanıza neden olacak tasarım için Adobe Photoshop ekleyeceksiniz.

AutoCAD hayatınızı değiştirebildiğinden, yalnızca Mühendis olarak en iyisi budur.


Göz Atın!

Nx License Error Hatası Resimli Anlatım

Nx License Error Hatası Resimli Anlatım Merhaba Arkadaşlar Nx license error hatası Konusunda Yazı yazma …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir