Anasayfa / Yazılım / Android / Android Telefonlar İçin Sertifika Sorunu – Çözümü

Android Telefonlar İçin Sertifika Sorunu – Çözümü

Android İnternet tarayıcılarındaki karşılaştığınız ve çözümü aslında çok kolay olan Sertifika Sorunu çok can sıkıcı bir durum.  yapmak istediklerinizi kısıtlıyor ve sizin okey oyununda sorun yaşamanıza, googlede aramalar yapmanıza bile engel oluyor. Şimdi sizlere bu Sertifika Sorununu çözmek  için neler yapmanız gerektiğini anlatacağm.

Sertifika Sorunu Android İnternet tarayıcılarındaki ana nedeni TARİH VE SAATİNİZİN web sitelerinin tarih ve saati ile aynı olmamasıdır. Bizim ülkemizde geri yada ileri alınma durumu ortadan kalktığı için uluslararası olarak telefon kendisi geri yada ileri almaktadır.

Sertifika Sorunu Android İnternet tarayıcılarındaki Sertifika hatalarını çözmek için tarih ve saat ayarlarınızı değiştirerek ayarlarınızı güncel olarak değiştirin. Türkiye saatine göre ayarlayınız.

Android İnternet tarayıcılarındaki Sertifika hatalarını almaya devam ediyorsanız yapacağınız diğer bir çözüm yolu ise, tarayıcınızın ayarlar kısmına girin. Gelişmiş seçenekler kısmında sertifikaları yönet bölümüne girin. Gelişmişe tıklayarak verme biçimini Base64 yapınız. Android İnternet tarayıcılarındaki Sertifika hatalarını çözmüş olacaksınız.

Tüm herşeyi denedim ancak yinede Sertifika Sorunu olmuyor diyorsanız, Hattınızın müşteri hizmetlerini muhakkak arayınız. Bu Şahsen Benim Başıma dahi gelmiş bir durum. Vodafone, Türkcell veya Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini Arayınız ve İnternet ayarlarımı güncellemek istiyorum , internete girmekle alakalı sorunlarım var derseniz sorun kökten çözüme kavuşmuş oluyor. Şimdiden Geçmiş olsun Diyorum.


Göz Atın!

Samsung Galaxy Note 9 İpuçları, Püf noktaları ve Gizli Özellikleri

Samsung Galaxy Note 9 İpuçları, Püf noktaları ve Gizli Özellikleri Yıllık lansman geleneğine devam eden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir