Anasayfa / Yazılım / Android / Huawei Y7 2019 Gizli Özellikleri Nelerdir ?

Huawei Y7 2019 Gizli Özellikleri Nelerdir ?

Huawei Y7 2019 EMUI 8.0 arayüzünü Kullanmaktadır. Gizli özellikleri konusunda bilmemiz gereken ise telefonun neler yapabildiğidir. Yani Huawei Y7 2019 içerisinde bulunan özelliklere ek bilmediğimiz diğer özelliklerin nasıl ortaya çıktığıdır.

Yeni almış olduğum Huawei Y7 2019 Cep telefonunun gizli özelliklerinden bahsetmek istiyorum.

Deneme Fırsatı Bulabilmek için almış olduğum Huawei Y7 2019 cep telefonu Huawei EMUI 8.0 arayüzünü kullanmaktadır. Tamamen özelleştirilmiş bir arayüz ve kullanıcılara çok sayıda özellik sunuyor. Son derece pratik olan bu özellikler ile Huawei markalı telefonlarını çok daha verimli bir şekilde Kullanmamızı sağlıyor.

  1.  Bölünmüş ekran fonksiyonunu kullanarak, tek bir dokunuşla aynı anda iki şeyi yapın. Ekranı ikiye bölmek için ise yine benzer bir hareket sizleri bekliyor. Huawei Y7 2019 EMUI arayüzünde Parmak eklemi ile dokunup yatay bir çizgi çizdiğiniz anda ekranı ikiye bölmüş olacaksınız.
    Huawei Y7 2019 Ekran İkiye Bölme
  2.  Huawei Y7 2019 EMUI 8.0 arayüzünde Anı kolayca yakalayın – Üç parmakla ekran görüntüsü alarak uçup giden anıları pratik bir şekilde yakalayın. Ekran görüntüsünü Almak Çok kolay bir hal alıyor. Öyle ki ekran görüntüsü almak için üç parmağınızla ekranda aşağı doğru kaydırın.
  3. Huawei Y7 2019 Karaoke Modu Sayesinde İçinizdeki şarkıcıyı serbest bırakın ! Her zaman her yerde kendi konserinizi vermek için Huawei Y7 2019 karaoke modunu aktif hale getirin. Performansınızı mükemmel hale getirmek için gerçek zamanlı ses geri bildirimi alın.
  4. Huawei Y7 2019 Yüz Tanıma Kilidi Bir bakışınızla telefonunuzun  kilidini açın. Yüzünüzü parola olarak kullanın. Sadece bakışınızla telefonunun kilidini açın, pratik yüz tanıma özelliğinin keyfini çıkarın.
  5. Huawei Y7 2019 EMUI arayüzü, parmak hareketleri ile çok sayıda pratik kullanım imkanı sunuyor. Bunların başında gelen özelliklerden biri iki parmak tıklaması ile video kaydı yapabilme özelliği. İki parmağınızın eklemi ile ekrana iki kere dokunduğunuzda ekranda video kaydı yapabilirsiniz.

 

 


Göz Atın!

Samsung Galaxy Note 9 İpuçları, Püf noktaları ve Gizli Özellikleri

Samsung Galaxy Note 9 İpuçları, Püf noktaları ve Gizli Özellikleri Yıllık lansman geleneğine devam eden …

One comment

  1. Azize

    Hocam huaweı y7 2019 karaoke modunu bulamıyorum yardımcı olutmusınuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir