Autocad 2019 Öğrenci Sürümü İndir

Autocad 2019 Öğrenci Sürümü İndir

Merhaba arkadaşlar Autocad 2019 sürümü resmi web sayfası aracılığı ile yayınlandı. Bilineceği üzere Autodesk, her sene Autocad için yeni sürümü yayınlıyor. Bu senede Autocad 2019 sürümünü bazı yeniliklerle beraber piyasaya servis etti. Autocad 2019 sürümünün getirmiş olduğu yenilikler neler daha sonra başka biz yazımızda göz atalım. Şimdi arkadaşlar Autocad 2019 sürümünün nasıl indirilip yükleneceğine, bunun için hem deneme versiyonuna hem de öğrenci versiyonuna nasıl erişim sağlayacağımıza.

Autocad 2019 Deneme Sürümü

Şimdi arkadaşlar sadece denemek istiyorsanız, Autocad 2019 deneme sürümünü indirmeniz yeterli olacaktır. Deneme sürümünü 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. 30 gün sonunda lisans uyarısı alacaksınız. Sizden programı kullanmaya devam edebilmeniz için lisans ücreti talep edilecektir.

Autocad 2019 İndir

Autocad 2019 Öğrenci Sürümü İndir

Autocad ‘in 2018 öğrenci sürümünü indirmek ile 2017 ya da 2015 versiyonunu indirip yüklemek arasında herhangi bir fark yok. Daha önce Autocad 2017 öğrenci sürümü için detaylı bir yazı yazmıştım. Burada yapılacaklar da aynısıdır. Dilerseniz aşağıdaki makaleye de göz atabilirsiniz.

1. Bu Linke tıklayarak Autocad’in öğrenci yazılımlarının yer aldığı sayfaya gidiniz.
2. Sağ üstte yer alan SIGN IN butonuna tıklayarak Autodesk hesabına giriş yapınız. Eğer kayıtlı değilseniz hızlıca kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
3 Autodesk ürünlerinden Autocad Programını seçiniz sonra yüklemek istediğiniz sürümü seçerek devam ediyoruz. Bizim Seçeceğimiz bu konuyla alakalı olaraktan Autocad 2019 sürümü Oluyor.

Son olarak karşılaştığınız sorunlar için lütfen İletişim bölümünü değil aşağıdaki yorum Bölümünden Sorularınızı yöneltiniz . Böylece sorunuzu daha fazla insan görecektir. Karşılaştığınız tüm sorunlar başkalarının da aynı sorunla karşı karşıya gelmesini önleyecektir.

Google Aramarları ; Otoket programıOtoket programı İndir , autocad nedir , autocad komutları , autocad çizimleri , autocad kısayol komutları

Soru Cevap Kısımları

 #Soru 1 :  Bilgisayarıma format attım. Tekrardan yükleyebilir miyim?

#Cevap : Elbette ki yükleyebilirsiniz. Lisansınız 3 yıl boyunca aktif. Dilediğiniz zaman ürünü bilgisayarınızdan kaldırır, dilediğiniz zamanda yükleyip kullanabilirsiniz.

#Soru 1 :  Öğrenci değilim ama programı kullanıp, öğrenmek istiyorum sorun olur mu?

#Cevap :  Bana soracak olursanız sorun olacağını düşünmüyorum. Çünkü Bu diğer programlar için de geçerli. Zaten bu tip programları yasa dışı şekilde kullanıyorsanız, emin olun ki program sahipleri bunun farkındadır. Program sahipleri yani Firmalar ip adreslerinizi kontrol edebilirler. Eğer bir iş yerine kayıtlı ip ise programı almanızı şart koşarlar. Ancak kişisel bir kullanım varsa (genellikle) hoş görülü davranırlar. Dilerlerse hakkınızda yasal takip süreçlerine girebilirler. Bu tamamen onların inisiyatiflerinde olan bir durumdur.

Autocad 2019 Öğrenci Sürümü İndir

Autocad 2019 - 10
Autocad 2018 - 9.8
Autocad 2017 - 9.4

9.7

Puan

Autocad 2019 Öğrenci Sürümü Sizinde İlginizi Çekiyor mu ? Sizin İçin Daha Çok Paylaşımda Bulunmak İçin değerlendirmeler Almalıyız. Siz Bize Görüşlerinizi Puan vererek Gösterirseniz Bizde Size Daha Yararlı Paylaşımlarda Bulunacağız. Aykut SARITAŞ

User Rating: Be the first one !

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir